?

Log in

No account? Create an account
Userpic

ua_live's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Аудіо, відео та фото з України
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
Увага! Якщо Ви бажаєте читати дописи з цієї спільноти, достатньо додати її до стрічки друзів.

Ця спільнота є спадкоємцем проекту live5tv.net та призначена для публікацій аудіо, відео і фото матеріалів, що мають відношення до України.

Не дивно, що зараз вони мають переважно політичний характер - раніше ця інформація публікувалась у спільноті 2004_vybory_ua.

Перевага надається записам, що були самостійно поцифровані з ефіру та не дублюються на сайтах телерадіокомпаній.

Обов'язковою умовою є посилання на першоджерело та додержання прав власників.

Якщо Ви маєте інформацію про цікаву подію, що буде висвітлюватись на телебаченні/радіо, додайте анонс до спеціально відведеного для цього місця і я спробую зробити запис цієї програми.

Зараз є доступ до наступних джерел: канали цифрового пакету "Україна і Світ", російські канали базового пакету НТВ+, CNN, Euronews та всі радіоканали київського ефіру.

Для розміщення файлів використовуються безкоштовні сервери, тому давні записи можуть бути недоступними. Для повторного завантаження залишайте коментарі у відповідному пості.
ua_live

У випадку, якщо ви маєте проблеми із завантаженням файлів з цієї спільноти, переконайтеся що ваш браузер налаштований на зберігання медії на диск, замість безпосереднього перегляду з сервера.

Для цього відкрийте [Пуск] -> [Настройка] -> [Панель керування] -> [Властивості папки] -> [Типи файлів] та встановіть для відповідних типів (AVI, MP3) опцію [Додатково] -> [Підтверджувати відкриття після завантаження].

Social capital

  • less than 10

Statistics